Hledej hry
Uživatelský koutek
Dětské online hry
Nejhranější hry
Dětské tapety na plochu PC

Barbie Květiny Monster High My Little Pony One Direction Šmoulové Twilight sága

Nejlepší pohádky
Online hry
Baby Hazel Barbie hry Bubbleshooter hry Farma Makeover Monster High Papa Louie Solitaire Strategie Tanky Unity další hry »

Bakugan

Asi málokdo ví, že Bakugan je vlastně japonský seriál, který získal také velké množství fanoušků z České republiky. Tento seriál je kreslený ve stylu Pokemona. Zajímavé je, že právě tento styl není v Japonsku moc oblíbený, ale v USA a Evropě jej místní děti úplně zbožňují. Tento seriál se velmi rychle rozmohl a stala se z něj mimo jiné i strategická karetní hra, ke které hráči potřebují karty a figurku Bakugana. Dnes už si děti i dospělí mohou tuto hru zahrát na počítači pomocí online hry ve flushi. Hry jsou na hracích webech zcela zdarma, takže každému stačí jen připojení k síti a zábava může začít.

Bakugan si může každý zahrát, jak chce. Každý si může vybrat druh a styl Bakugan hry, který mu bude vyhovovat nejlépe. K dispozici každému jsou dnes také například různé druhy online i papírových omalovánek. Zde si může každý vybarvit svého oblíbeného bojovníka ze seriálu tak, jak si jej sám představuje. Na výběr bude mít mnoho různých krásných barev. Další možností hry jsou puzzle. I zde si dítě nebo dospělý může složit hlavní hrdinu samotného seriálu. Online puzzle  jsou velmi dobrým způsobem, jak strávit několik příjemných chvil odpočinkem a relaxací, i proto jsou dnes tyto druhy her vyhledávány stále častěji a častěji. Dále si může člověk zahrát různé střílečky a spoustu dalších bojových verzí seriálu Bakugan. Dokonce ani holčičky nebudou v této oblasti ochuzeni. Mohou si zahrát s dívkou ve stylu Bakugan, kdy ji mohou oblékat, malovat, česat a vytvářet její celkový vzhled a image. Záleží na každém, co si z velkého množství her stylu Bakugan vybere a jak se zabaví. Dokonce je k dostání i fotbal, hokej, další různé sporty nebo také pexeso stylu Bakugan.

Tato hra je velmi úspěšným vylepšení již zmiňovaného seriálu. Pozná ji každý na první pohled, protože její typické vymalování a styl je zcela jistě nepřehlédnutelný. Bakugan mnozí lidé berou také jako životní styl. Hodně lidí se v seriálu i v různých druzích těchto her přímo vzhlédlo a nedokážou již bez ní žít. Existují dokonce různé kluby, které se Bakuganem zabývají a fanoušci si zde vyměňují různé postřehy, doporučení a podobně.

U hry i seriálu tohoto stylu si člověk odpočine v kterémkoli věku a v jakémkoli rozpoložení. Relaxace a odpočinek je pro každého z nás v dnešní hektické době velice důležitá, proto lidé vyhledávají Bakugan stále častěji. Dovolí jim totiž alespoň na chvíli zapomenout na hektický život a všední starosti, které nás každodenně obklopují.
Další články