Hledej hry
Uživatelský koutek
Dětské online hry
Nejhranější hry
Dětské tapety na plochu PC

Barbie Květiny Monster High My Little Pony One Direction Šmoulové Twilight sága

Nejlepší pohádky
Online hry
Baby Hazel Barbie hry Bubbleshooter hry Farma Makeover Monster High Papa Louie Solitaire Strategie Tanky Unity další hry »

Bubble Shooter hry

Není snad nikdo, kdo by nevěděl o hrách, které se dají hrát online. Definice online hry je velmi jednoduchá. Je to počítačová hra, kterou může hráč hrát za pomocí internetu nebo jiné počítačové sítě. Hru může hrát jeden nebo více hráčů. To se řídí tím, jak je daná hra navržena. Existují i počítačové hry, ke kterým člověk nepotřebuju připojení k síti, to už ovšem nejsou online hry, ale jen hry, které se hrají na počítači, tedy počítačové hry.

Jednou z her, které se mohou řadit mezi online hry i počítačové hry, je hra, která se jmenuje Bubble shooter. Toto je velice oblíbená hra, kterou si mohou krátit čas všechny věkové kategorie, a každý si v ní najde to své, co jej zaujme. Je to velice oblíbená a chytlavá hra, která je řazena do více kategorií. Bubble shooter hry můžeme najít v sekci oddechových her, logických her i střílecích her. Tato hra je pouze pro jednoho hráče, což je pro mnohé velice kladnou stránkou. Úkolem každého je sestřelovat postupně všechny barevné míčky, což není zase tak jednoduché, jak se zdá. Míčky musí člověk střílet pod určitým úhlem a v určitém směru. Je nutné dostat k sobě skupinku minimálně třech míčků se stejnou barvou, jinak nejdou sestřelit. Pokud by se hráči tato strategie nedařila a míčky by mu nešlo sestřelit, celá jejich vrstva se stále zvětšuje a roste a stále více a více se blíží spodní hraně hracího pole. Pokud se vrchní vrstva dané spodní hrany dotkne, potom hra končí. Proto si musí člověk velice dobře hlídat svou mušku a musí barevné kuličky odbíjet co nejrychleji a v co největším množství, ve kterém to půjde. V této hře ovšem nezáleží jen na tom, jak umí člověk mířit, ale také a především na tom, v jakém časovém rozmezí dokáže kuličky odpálit a tím je co nejvíce oddálit od spodního hracího pole.

Tento druh hry je velmi jednoduchý a zvládne ji hrát i malé dítě. Jak již bylo řečeno, každý si ve hře najde to své a svým daným způsobem si hru zamiluje. Není výjimkou, že u Bubble shooter  her lidé sedí i celé hodiny. Mnozí berou vybíjení kuliček jako výzvu, ale většina si u této hry jen krátí čas, nebo relaxuje. Díky barevným kuličkám může každý vypnout své myšlenky a alespoň na chvíli se může oprostit od všedních strastí a starostí, které na něj číhají na každém kroku. Tato hra je vlastně takovým únikem z reality do světa, který je pohodový a jednoduchý.

Je na každém, kdy a kde si bude chtít tuto hru zahrát. Nabízejí ji různé webové stránky, na kterých si může každý vybrat tu verzi Bubble shooter hry, která se mu bude zamlouvat nejvíce. Tato logická dovednostní hra je původně vytvořená pro společnost Microsoft Windows společností Absolutist Games už v roce 2000. Tato verze byla již za řadu let, co je lidem k dispozici velmi vylepšována a také vzniklo mnoho různých verzí a klonů této hry. Nejnovější verzí, která byla utvořena je Bubble Shooter Deluxe , verze 1.6. Tato verze byla uvolněna v dubnu roku 2004 a může si ji dnes zahrát úplně kdokoli.

Další články