Hledej hry
Uživatelský koutek
Dětské online hry
Nejhranější hry
Dětské tapety na plochu PC

Barbie Květiny Monster High My Little Pony One Direction Šmoulové Twilight sága

Nejlepší pohádky
Online hry
Baby Hazel Barbie hry Bubbleshooter hry Farma Makeover Monster High Papa Louie Solitaire Strategie Tanky Unity další hry »

Historie Mario Bros

Počítačová hra, která je mezi lidmi oblíbena již řadu let, je hra s názvem Mario Bros. Z historického hlediska je tato hra videohrou, ve které vystupuje skákající panáček a ten překonává různé překážky. Původně se tato hra objevila na trhu již v roce 1981 a lidé ji znali pod názvem Jumpman. Od té doby se samozřejmě hra velmi vyvíjela a zlepšovala. Mimo grafické stránky se také vylepšovalo samotné ovládání hry, její hratelnost a tím se také stala mezi lidmi ještě více oblíbenou, než byla. Milovníci této hry jistě vývoje a historii této hry sledovali a moc dobré ví, že se celkově hra zlepšila po vizuální a ovládací stránce. Ovšem princip zůstal pořád stejný.

Dnes už si může člověk doslova vybírat z toho, co chce a co si představuje. Dokonce jsou k dostání také 3D verze této oblíbené hry, jež jsou kupodivu dostupné také na všechny typy konzolí. Dnes oproti verzím z minulosti využívá hráč také různé pomůcky při postupu dopředu. Velmi často jsou k využití také různé pírka, dýky, pláště, díky kterým se postava různě animuje, a podobně.

Dnes existují už i nové verze této populární hry. V současnosti může každý hráč hrát hru až v seskupení čtyřech hráčů. Hra Mario Bros je již velmi dlouhou dobu nejklasičtější plošinovou hrou, ve které si denně lidé užívají různá dobrodružství a krásné chvíle, které si mohou plně užít. Z historického hlediska je tedy hra stále založena na stejném principu a není vůbec žádný důvod cokoli měnit. Tyto hry fungují velmi dobře již řadu let a prošla jimi už řada hráčů i hráček. Jedna z her má například tu myšlenku, že nějaký zloduch unese princeznu a hráč ji musí zachránit. Prochází různé překážky a může sbírat také penízky a bonusy. Technické zpracování je, jak už bylo řečeno, celou dobu na stejném principu a je typicky „Máriovské.“ Zmodernizovány jsou pouze různé detaily nebo grafická stránka hry. Oproti minulosti si můžete sami vybrat, jestli budete hrát sami, nebo jestli chcete hrát s více lidmi.

Hru Mario Bros si již zamilovali miliony lidí po celém světě a je rozhodně jasné, že si ji ještě mnoho lidí zamiluje a oblíbí. U hry mohou lidé trávit svůj volný čas, kdykoli budou chtít. Zabaví se jistě všechny věkové kategorie. Děti si oblíbí příběh, který každá hra nese a dospělí si zase mohou tímto velice zajímavým způsobem odpočinout od všedních strastí a starostí, které na ně číhají na každém kroku. Není nikdo, kdo by nechtěl alespoň na chvíli vypnout a odpočinout si. Hra Mario Bros  a její různé přetvářky jsou vám k dispozici na různých internetových stránkách. Tam si můžete zahrát její klasickou verzi nebo některou z verzí, které jsou zmodernizované a vylepšené. Záleží na každém, k čemu se přikloní.
Další články