Hledej hry
Uživatelský koutek
Dětské online hry
Nejhranější hry
Dětské tapety na plochu PC

Barbie Květiny Monster High My Little Pony One Direction Šmoulové Twilight sága

Nejlepší pohádky
Online hry
Baby Hazel Barbie hry Bubbleshooter hry Farma Makeover Monster High Papa Louie Solitaire Strategie Tanky Unity další hry »

Hra Howrse

Hra Howrse je velmi oblíbenou hrou pro kluky i holky. Pokud se řadíte mezi ty, kdo již začali hrát tuto oblíbenou hru Howrse na webu, ale stále si ještě nepřipadáte jako zkušený hráč a oceníte pomoc a rady, jak se lépe vyznat v pravidlech této hry? Potom se zde můžete dočíst, jak tato hra Howrse funguje. Základem ve hře Howrse je jistě váš kůň. Abyste však byli schopni dopřát svému koníkovi tu nejlepší péči, potřebujete na to mít dostatek bodů. Základní body ve hře, které se nazývají EQUUS, máte možnost získat vícero způsoby. Na začátku této koňské hry bude zřejmě nejlepší, když si nejprve najdete nějaké zaměstnání, které vám pak přinese pravidelně jistý počet bodů.

V průběhu hraní hlavně nezapomínejte na to, že vaším hlavním cílem je co nejlepší trénink vašeho koně. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je dávat mu pravidelně různé lekce, co nejvíce se s ním snažte cvičit a tak se vám bude dařit zlepšovat jeho vlastnosti. Koně mají přirozeně vlohy pro různé druhy a typy cviků. To, v čem budou nejlépe vynikat, je dáno jeho plemenem. Pokud budete dobrý a podaří se vám vašeho koně vytrénovat tak, že si budete myslet, že je natolik schopný, aby porazil ostatní, v této fázi jej můžete dát na závody. Zde, jako i v průběhu celé hry je dobré mít nějaké znalosti o koních. Aby bylo možno vašeho koně do závodu poslat, musí mít alespoň tři roky a taky pro závody musí být dostatečně vybavený.

Závodů je ve hře hned několik, což vám dává možnost vybírat si ty závody, o kterých si myslíte, že v nich váš kůň může uspět. Abyste zvýšili šance, že váš kůň vyhraje některý ze závodů, máte také možnost jej přihlásit do různých soutěží. Ve hře můžete samozřejmě postoupit mnohem dále, záleží jen na vás a vaší strategii. Nemusíte zůstávat při zemi a zůstávat u pečování jen o jednoho koně, ale pokud jste od přírody soutěživí a odvážní, můžete si jich postupně koupit i více. V pozdějších fázích hry si můžete například založit i vlastní jezdecké centrum. Takto budete mít možnost starat se nejen o své koně, ale i o koně jiných hráčů. Své jezdecké centrum si lze jakkoli zkrášlit, nebo různě vybavit dle vašeho přání, například loukami. Pokud se stane, že budete mít ve svém jezdeckém centru více koní, než o které jste schopni se sami postarat, je možno zaměstnat další pracovníky, kteří se o tyto koně budou starat. Tyto potenciální chovatele lze nalézt mezi začínajícími hráči, kteří si přirozeně chtějí taky vydělat.

Ve hře Howrse si nejen kluci, ale i mnoho dívek může splnit svůj sen, protože se prostřednictvím této hry mohou starat o svého koně nebo poníka. Zda budete operovávat koně nebo poníka, to si vyberete ihned na začátku hry při registraci. Také si v této fázi zvolíte, jaké plemeno koně budete vlastnit. Je možno si vybírat z plemen, jakými jsou arabští plnokrevnícinebo například andaluští koně. Každé z možných plemen má své určité přednosti, někteří koně více vydrží, jiní jsou zase rychlejší anebo jim jdou dobře skoky.

Na začátku hry si hráč vybere jedno plemeno, ale i to je možné v průběhu hry šlechtit a také různě křížit. Hráč obdrží jednoho koně, hříbě. Na začátku hráče čeká několik úkolů, díky nimž lze zjistit fungování hry, je zde možnost nasbírat si nějaké body nebo bonusy.
Další články