Hledej hry
Uživatelský koutek
Dětské online hry
Nejhranější hry
Dětské tapety na plochu PC

Barbie Květiny Monster High My Little Pony One Direction Šmoulové Twilight sága

Nejlepší pohádky
Online hry
Baby Hazel Barbie hry Bubbleshooter hry Farma Makeover Monster High Papa Louie Solitaire Strategie Tanky Unity další hry »

Hra Zoomumba

Zoomumba je známá hra, která pochází z dílny Bigpoint. Určitě se nemusíte obávat, že by vás tato hra nějak zklamala. Jak je z názvu více než patrné, jde o hru z prostředí zvířátek a zoologické zahrady. Na počátku hry Zoomumba se stanete ředitelem malé, neznámé zoo. Váš úkol spočívá mimo jiné v tom, jak dokážete tuto společnost udělat slavnou a známou. Vaším cílem je v průběhu hry co jiného než snažit se nalákat do vaší zoologické zahrady co nejvíce návštěvníků a dát jí tak dobré jméno. Takto můžete získat peníze, které poté můžete využívat například ke zlepšování a zviditelňování vaší zoologické zahrady

Vylepšovat zoologickou zahradu můžete různými způsoby, je čistě na vás, jakou zvolíte strategii. První věc a krok, co vás určitě napadne, je přirozeně nákup zajímavějších a atraktivnějších zvířat, která si mohou návštěvníci prohlížet a zatraktivnit tak jméno vaší zoologické zahrady. Kromě zvířat, která přitahují zákazníky nejvíce, si do vaší zoologické zahrady můžete určitě pořídit také spousty dalších vymožeností. Můžete se rozhodnout například pro různé estetické výzdoby, které vaši zoologickou zahradu přetvoří na atraktivní exotické místo, nebo ji můžete vyplnit různými stánky jako například s občerstvením nebo suvenýry, které návštěvníci především s dětmi často vyhledávají a vám to zajistí ještě vyšší příjmy z provozu zoologické zahrady. 

Pokud jde o peníze, měli byste, než se do hry pustíte, znát měny, které ve webové hře  Zoomumba existují. Můžete obchodovat celkem se dvěmi měnami, a to s měnou nazvanou PetPenny a dále se ZooDollary. První ze zmíněných měn není tak těžké získat. A to na rozdíl od Zoodollarů, které se na rozdíl od PetPenny používají k většině běžných plateb, se kterými se v průběhu hry setkáte. Zoodollary jsou jako měna cennější, ale není úplně snadné je získat. Tyto peníze byste si určitě měli v průběhu hry šetřit, jelikož si za ně můžete pořídit nejen například speciální a netradiční zvířata, ale třeba i dekorace pro vaši zoologickou zahradu. Měnu zoodollary si můžete v průběhu hry zakoupit v bance, tím, že zaplatíte reálné peníze. 

Webová hra Zoomumba z vás tedy ve chvilce udělá ředitele online zoologické zahrady. Jde mezi hráči o velmi oblíbenou hru, a to hned z několika důvodů. Jde o to, že je hra na internetu nabízena úplně zdarma, takže za její užívání nemusíte na rozdíl od jiných nákladných her platit vůbec nic. Další výhodou je to, že není potřeba ji instalovat, jediné, co pro její zprovoznění musíte udělat, je vaše registrace a poté, co si založíte svůj účet, můžete se k němu kdykoli přihlásit z kteréhokoliv počítače, kde je internet, a pustit se do hry. Pokud také patříte mezi začátečníky, kteří hru bud vůbec neznají nebo ji hrají jen po krátkou dobu, asi byste uvítali návod a cenné rady, které vám pomůžou objasnit základní herní principy hry zoomumba

Hra se skládá z mnoha různých částí, které jsou navzájem propojeny a logicky na sebe navazují. Základem hry zoomumba jsou samozřejmě zvířata, bez kterých nemůže vaše zoologická zahrada vůbec fungovat. Na počátku této hry máte dostupné pouze několik druhů zvířátek, se kterými se pro začátek prostě musíte spokojit. 

Další zvířata jsou vám dostupná až v dalších fázích hry, pokud se vám podaří vydělat více peněz na další její provoz, nákup dalších zvířat i na kultivaci a rozvoj zoologické zahrady. Návštěvníci jsou velmi důležití, jsou pro vás příjem, plynou vám z nich peníze a to nejen ze vstupného, ale také například z různých stánků s občerstvením a dalších lákadel a atrakcí. Čím více lidí se vám podaří do vaší zoologické zahrady nalákat, tím do budoucna lépe pro vás. Návštěvnost ovlivníte počtem a dostatečně velkou nabídkou nevšedních zvířat, čistotou a upraveností zoologické zahrady, a v neposlední řadě i nabídkou různých dodatkových služeb návštěvníkům.

Další články