Hledej hry
Uživatelský koutek
Dětské online hry
Nejhranější hry
Dětské tapety na plochu PC

Barbie Květiny Monster High My Little Pony One Direction Šmoulové Twilight sága

Nejlepší pohádky
Online hry
Baby Hazel Barbie hry Bubbleshooter hry Farma Makeover Monster High Papa Louie Solitaire Strategie Tanky Unity další hry »

Justin Bieber

Zpěvák, kterého miluje snad každá mladá slečna, se jmenuje Justin Drew Bieber. Tento chlapec se narodil 1. března roku 1994 v Kanadě a zaměřil se na kanadský pop. Tato mladá hvězda se dostala do povědomí lidí díky videoportálu YouTube, na kterém ho objevil jeho aktuální manažer Scooter Braun. Tento mladík toho má jistě ještě hodně před sebou. Je hudebně velice nadaný. Nejen, že umí velmi hezky zpívat, ale také aktivně hraje na kytaru, klavír, bicí a dokonce i trubku. Svoji první studiovou nahrávku vydal chlapec už v roce 2009.

Dnes Justin pracuje na svém debutovém albu. Nahrál již několik různých singlů a také videoklipů, díky kterým se do něj zamilovaly dívky po celém světě. Dnes už není nikdo, kdo by jméno Justin Bieber neznal a není se čemu divit. Chlapec má opravdu velký talent, díky kterému se velmi rychle proslavil. Chlapec by se mohl stát ukázkovým příkladem, jak se z dítěte tvoří opravdová hvězda. Z malého chlapce, kterého nikdo neznal, se téměř přes noc stala světová hvězda a díky portálu YouTube. Rodák z kanadského Stratfortu podstoupil první kroky ke slávě již ve 12 letech, kdy se poprvé ukázal na jevišti a bylo tomu konkrétně na pěvecké soutěži. V té době Justin vyhrál druhé místo. Postupem času se Justin ve svém talentu neustále zdokonaloval a učil se novým věcem, což dokazoval svými neustálými pokroky. Hlavně jeho matka si povšimla chlapcova talentu a začala jeho výkony nahrávat a vkládat na různé portály. Díky tomuto si ho povšimnul jeho nynější manažer a osobně mu zavolal, aby mu pogratulovat k jeho bezchybnému výkonu.

Videa na internetu získala velkou oblibu a bylo jen otázkou času, kdy se chlapec dostane do povědomí celého světa. Hollywood se o chlapce doslova pral a k podpisu smlouvy a budoucí kariéře chlapce došlo už v říjnu 2008, kdy se začalo připravovat jeho první debutové album. Asi každý zná jeho první písničku, která se jmenuje One Time, která je v klipu podpořena dokonce Usherem. Ne každý má tak lehký postup do světa showbyznysu jako Justin. Možná i proto se tento chlapec stal velmi populárním a dnes o něm ví doslova celý svět. Chlapec neustále nahrává nové a nové písničky, ke kterým točí dokonalé klipy a tím svou kariéru stále podporuje.

Druhé pokračování alba My World bylo naplánováno na březen 2010. Na tomto albu Justin spolupracoval dokonce se slavným rapperem Ludacrisem, což pro něj, jak řekl, byla neskonalá čest a zkušenost, na kterou nikdy nezapomene. Justin Bieber v tomto období svého života prožívá doslova americký sen, kdy se z obyčejného chlapce stane přes noc světová hvězda. Milují ho tisícovky fanynek po celém světě a slavná mladičká herečka Selena Gomezová je jeho nynější přítelkyní.
Další články