Hledej hry
Uživatelský koutek
Dětské online hry
Nejhranější hry
Dětské tapety na plochu PC

Barbie Květiny Monster High My Little Pony One Direction Šmoulové Twilight sága

Nejlepší pohádky
Online hry
Baby Hazel Barbie hry Bubbleshooter hry Farma Makeover Monster High Papa Louie Solitaire Strategie Tanky Unity další hry »

O herní sérii Steppenwolf

Asi nenajdeme fanouška adventury, který by alespoň jednou nenarazil na Steppenwolfa. Tato flashová hra se zaslouženě dostala mezi jednu z nejoblíbenějších her tohoto charakteru. Hru si zamiluje každý, kdo chce vyhledávat nejrůznější předměty, řešit logické záležitosti nebo plnit nejrůznější úkoly. Ti všichni se v této hře rozhodně nudit nebudou.

Producenty této již poměrně starší hry je známá společnost Warner Bros. Hlavním hrdinou je vědec, který žije v Africe a jmenuje se Steppenwolf. Příběh začíná zmizením jeho manželky. V tomto prostředí bohužel skončil jeden z velmi proslulých zoologů, doktor Allen Kane. Zasvěceným fanouškům toto jméno jistě není neznámé. Bohužel během jeho slibné kariéry ho postihlo neštěstí v podobě pádu letadla, na jehož palubě byla jeho milovaná žena.

Ten je touto zprávou tak zdrcen, že se odebírá pryč. Přesněji do Konga, do pralesa, kde se chce ukrýt před vědou, na kterou po neštěstí zanevřel. Jakmile odešel, jako by zemřel. Dlouhé tři roky o něm nebyly žádné zprávy, které by naznačovaly nějakou jeho činnost. Bylo nutné, aby se s bolestivou ztrátou své ženy nějak vyrovnal. Jednoho dne se objeví zprávy podávané místním šamanem, že v džungli žije nějaký bílý duch, který tam dříve nebyl.

Hráč si na počátku každé hry může rozmyslet, zda se vžije do role Steppenwolfa nebo krásné Meg Crimson. To je postava reportérky pocházející z New Yorku. V současné době je jejím působištěm Daily Tribune. Dostává nabídku, která se rozhodně neodmítá. Jednou za život se novináři podaří získat práci, o kterou by měl zájem snad každý. Odcestovat na druhý konec světa a zde se zabývat jevy, které nejsou až tak normální. Příběh ovšem není až tak jednoduchý, jak se na první pohled může zdát a tak příběh dostává různých podob, které hráče jen překvapí.

Další články