Hledej hry
Uživatelský koutek
Dětské online hry
Nejhranější hry
Dětské tapety na plochu PC

Barbie Květiny Monster High My Little Pony One Direction Šmoulové Twilight sága

Nejlepší pohádky
Online hry
Baby Hazel Barbie hry Bubbleshooter hry Farma Makeover Monster High Papa Louie Solitaire Strategie Tanky Unity další hry »

Panenky Bratz

V poslední sobě se holčičky z celého světa začaly zajímat o panenky Bratz. Panenka jako taková je dětmi obdivovanou hračkou již řadu let. Nejčastěji má podobu dítěte, miminka nebo jiné lidské bytosti a pohádkové postavy. Historie této hračky sahá do dávné minulosti a existují dokonce i různá muzea, ve kterých se o historii panenky může zájemce mnohé dozvědět. Panenky byly v průběhu věků utvářeny z různých materiálů. Z počátku si mohly děti hrát s panenkami z textilu a dřeva a různých dalších přírodních materiálů. Poté se panenky začaly vyrábět z materiálů jako například keramiky, postupem času také z celuloidu, plastu a dnes se dělí z vinylu. Mnoho lidí se také zabývá sběratelstvím panenek, což je velmi hezká záliba.

Do sbírek lidí určitě také přibudou panenky Bratz, které jsou velmi hezky vydařené a dokonale propracované. Je to asi nejmodernější druh panenky, která je na našem trhu. Tyto postavičky mají často podobu nějaké slavné osobnosti. Nejčastěji se jejich podoba ztvárňuje do Hanny Montany nebo některé z hereček. Dokonalost, která je těmto panenkám vlastí jen podtrhují nádherné dlouhé vlasy, které si zamiluje každá holčička. Ovšem tím krása panenky Bratz zdaleka nekončí. Jejich obličej je překrásný. Všechny jsou dokonale namalované a mají nádherný a milý výraz ve tváři. Dále si na nich člověk všimne jistě jejich dokonalé postavy, po které dnes touží každá žena i dívka. Panenka Bratz může být takovou malou inspirací v oblasti krásy pro každou z nás. Každá holčička si může svou panenku obléci do krásného moderního oblečení, které si můžou děti a jejich rodiče dokupovat kdykoli se jim zachce. Není problém dnes sehnat jakýkoli druh oblečení, aby vaše panenka byla ještě dokonalejší a krásnější, než je. Není žádný problém sehnat pro panenku různé doplňky. Například auta a domečky jsou dnes už úplnou samozřejmostí, která nikoho nepřekvapí, ale panenky Bratz mají i své děti, pejsky, kočky, vybavení do bytu a spoustu dalšího, co ji může člověk pořídit. Panenky jsou dostupné dnes již téměř komukoli. Jakmile se objevily na trhu, bylo jasné, že budou poněkud dražší, než klasické panenky, ale dnes se jejich cena pohybuje na úrovni panenky Barbie. Samotná Barbie byla jistě předchůdcem panenky Bratz a mají toho hodně společného. Například postavově si jsou velice podobné, proto si mohou vzájemně měnit a půjčovat různé kusy oblečení, což malé princezny, které si s nimi hrají, jistě uvítají.

Mnozí lidé si myslí, že jsou panenky Bratz  jen dalším druhem panenky, který se rychle zapomene. Opak je ovšem pravdou. Tyto panenky jsou velmi kvalitně zpracované a milují je miliony dětí po celém světě. Odborníci se shodují, že o panenkách Bratz toho ještě mnoho uslyšíme.
Další články