Hledej hry
Uživatelský koutek
Dětské online hry
Nejhranější hry
Dětské tapety na plochu PC

Barbie Květiny Monster High My Little Pony One Direction Šmoulové Twilight sága

Nejlepší pohádky
Online hry
Baby Hazel Barbie hry Bubbleshooter hry Farma Makeover Monster High Papa Louie Solitaire Strategie Tanky Unity další hry »

Panenky Winx

Velmi krásnou hračkou pro každou mladou slečnu jsou určitě panenky Winx. Ty se vyznačují svou krásou, moderním vzhledem a hlavně nejsou stejné jako klasické panenky Barbie. V dnešní době už mají panenky Winx  dokonce svůj klub a seriál. Díky seriálu se baví mladé dívky po celém světě, hlavní postavy tam bojují s magickými zlými sílami a vydávají se na různá dobrodružství. Hlavní hrdinky, tedy panenky Winx jsou nerozlučitelné kamarádky, které si jsou schopny pomoci kdykoli a za jakékoli situace. Tyto dívky své síly spojili ve Winx klub. Tento klub je mezi dětmi velmi oblíben, což má také na svědomí velké množství krásných barev, které jsou všudypřítomné. Dokonalá móda, která je nedílnou součástí celého klubu a hlavně také samotných panenek Winx zbožňují všechny dívky. Každá panenka a tedy i členka Winx klubu má svou jedinečnou osobnost. Ta posléze určuje také magické schopnosti panenky. Pokud se panenky semknou, utvoří dokonalý tým. Seriál, klub a hlavně samotné panenky se staly velice oblíbené a dokonce podle nich vznikají také různé počítačové nebo online hry. V těchto hrách se mohou hráči ocitnout v některém z dobrodružství panenek, nebo je mohou česat, převlékat, malovat, či jinak zkrášlovat.

Dívky na celém světě doslova panenkami Winx žijí. Mají je neustále při sobě jako hračky, mohou si je vymalovat v různých omalovánkách, které jsou k dostání na trhu po celém světě v papírové nebo online verzi. Záleží na každé malé princezně, jak si bude zrovna se svou oblíbenou postavou Winx hrát.

Typický vzhled panenky Winx je zobrazen do krásné slečny. Ta má vždy dlouhé hezké nohy, krásné různě zbarvené dlouhé vlasy, dokonalý make-up a hlavně super moderní oblečení, které jí závidí každá mladá dáma. K panenkám si mohou děvčátka dokoupit různé doplňky. Na trhu je k sehnání úplně všechno, na co si vzpomenete. Od pejsků, přes telefony, další krásné oblečení, auta, až po další různé krásné věci, které jistě vaše panenky budou potřebovat.

Jak již bylo řečeno, každá panenka má svou typickou osobnost, od které se poté odvíjí její magická vlastnost. Není nic jednoduššího, než se o své panence informovat na webových stránkách panenek nebo se zaregistrovat do klubu Winx, ve kterém se zabaví každý.

Panenky Winx jsou dnes již nepostradatelnou součástí pokojíčku každé mladé dámy. Pořídit si je může člověk buď na internetu, nebo v jakékoli kvalitní prodejně hraček. Tam seženete velice jednoduše také zmíněné doplňky či různé převleky. Panenky Winx jsou k dostání také ve verzi víly, která má připevněna magická křídla, díky kterým má v mysli holčičky možnost létat a tím ještě více zdokonalit své kouzelnické vlastnosti.
Další články