Hledej hry
Uživatelský koutek
Dětské online hry
Nejhranější hry
Dětské tapety na plochu PC

Barbie Květiny Monster High My Little Pony One Direction Šmoulové Twilight sága

Nejlepší pohádky
Online hry
Baby Hazel Barbie hry Bubbleshooter hry Farma Makeover Monster High Papa Louie Solitaire Strategie Tanky Unity další hry »

Selena Gomez

Velice známou a hlavně mezi lidmi velmi oblíbenou herečkou a zpěvačkou je krásná žena, která se jmenuje Selena Marie Gomezová. Tato dáma se narodila 22. července roku 1992 a už se stačila velmi pěkně proslavit. Svůj talent ukázala v roli Alex Russo v seriálu Kouzelníci z Waverly, který je velmi oblíbený na stanici Disney Channel. Tento seriál obdržel dokonce cenu Emmy, k čemuž Selena beze sporu velmi dobře přispěla. Herečka ovšem nehrála pouze v tomto seriálu, ale také obsadila film A zase jedna popelka nebo Program na ochranu princezen. V jejím mladém věku toho má za sebou po kariérní stránce mnoho.

Selena prožila velmi krásné dětství. Narodila se v krásném malém městečku Grand Prairie v Texasu, přestože její otec pochází z Mexika. Otec se jmenuje Ricardo Gomez a svou dceru velice miluje. Matka, Mandy Teefey je bývalá divadelní herečka, jež je italského původu. Odtud má Selena svou exotickou vizáž, kterou jí závidí nejedna mladá dáma. Rodiče sdělují, že svou dceru pojmenovali po zpěvačce tejano music Seleně.

Za podrobnější zmínku o práci této pozoruhodné slečny stojí určitě seriál Barney and Friends a její počáteční práce. Svůj vzestup díky této práci prožívala v období 2002 až 2006. Svou hereckou kariéru započala už v sedmi letech v již zmíněném seriálu Barney and Friends, hned poté následovala další, ovšem už menší role ve filmu Spy Kids 3-D: Game Over a také dokonce v televizním filmu Walker, Texas Ranger: Trial By Fire. V tomto období se také herečka objevuje v seriálu Brain Zapped.

Další velmi důležitou etapou života Seleny je období od roku 2007 do 2009. V těchto letech hrála herečka na stanici Disney Channel, v seriálu Hannah Montana. Mimo další důležité role si Selena zahráli v seriálu Kouzelníci z Waverly, což byl prozatím její největší úspěch a hraje zde jednu z hlavních postav. Seriál si zamilovali lidé po celém světě a má neskutečně velkou sledovanost. Mladičká herečka Gomezová také v tomto období natočila velmi hezký a úspěšný film A zase jedna popelka! Tohle je pokračování filmu z roku 2004, které známe pod názvem Moderní Popelka. Mladá, krásná a stále více úspěšná Gomezová je také velmi často vyhledávaná pro svůj krásný hlas, díky kterému již nadabovala spoustu postav v různých filmech.

Selena Gomezová je velmi půvabnou slečnou s neskutečně milým kouzlem. Je velmi často a s oblibou obsazována do různých rolí. Velmi jí sluší role princezen a také komediální role. Selena na jednom z interview sdělila, že necítí žádný tlak, který by na ni měl být vyvíjen a také, že si je plně vědoma toho, že je vlastně ještě dítě, ale že si nemyslí, že by ji její publikum v budoucnu nepřijalo v dospělých rolích.
Další články