Hledej hry
Uživatelský koutek
Dětské online hry
Nejhranější hry
Dětské tapety na plochu PC

Barbie Květiny Monster High My Little Pony One Direction Šmoulové Twilight sága

Nejlepší pohádky
Online hry
Baby Hazel Barbie hry Bubbleshooter hry Farma Makeover Monster High Papa Louie Solitaire Strategie Tanky Unity další hry »

Seriál Hannah Montana

Velmi oblíbený je dnes mezi mladými pubertálními lidmi seriál Hnnah Montana. Je to americký televizní seriál, který byl dokonce nominován na cenu Emmy. Ten začal vysílat již velmi dávno, bylo tomu roku 2006 24. března a jeho domovským kanálem je Disney Channel. Tento zajímavý pořad je zaměřen na život jedné dívky, která se vydává zároveň za někoho jiného. Propojení dvojího života je klíčové a je o tom celý seriál. Jedna z tváří hlavní postavy je průměrná mladá dívka, která se jmenuje Miley, ovšem v noci se z Miley stává velmi populární popová hvězda Hannah Montana. Obě dámy jsou hrány Miley Cyrus. Hlavní hrdina svou identitu velmi obratně ukrývá nejen před veřejností a celým světem, ale i před mnohými ze svých blízkých. Dnes je již dokonce natočen i film Hannah Montana: The Movie, který měl premiéru 10. dubna roku 2009. Seriál Hannah Montana má celkem čtyři série. Natáčení poslední série začalo v lednu roku 2010 a bylo ukončeno 14. května téhož roku.

Mnozí si určitě velmi oblíbili hlavně původní znělku seriálu. Píseň, kterou napsal Matthew Gerrard a Robin Nevil, se jmenuje The Best of Both World a byla poprvé zazpívána Miley Cyrus. Celá verze skladby má skoro 3 minuty a byla také uvedena v soundtracku seriálu.

V hlavní roli se zde objevuje, jak již bylo řečeno, Miley Ray Cyrusová, která se rodným jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Tato slečna se narodila 23. listopadu roku 1992 a dnes se živí jako herečka, zpěvačka a dokonce i textařka. Svou sólovou hudební kariéru Miley začala vydání debutového alba Meet Miley Cyrus. Tímto albem ovšem její pěvecká kariéra zdaleka nekončí. Miley vydává jedno úspěšné album za druhým.

Své šťastně dětství Miley započala v Nashvillu v tennessee. Herečka má 5 sourozenců, z nichž jsou někteří nevlastní. Rodiče o Miley tvrdí, že již od dětství měla velký talent a že věděli o její nesmírně bohaté a zajímavé budoucnosti. Jako malá se prý pořád jen smála, proto dostala přezdívku „smiley.“ Miley vyrostla na farmě a od raného dětství navštěvovala pravidelně kostel The People´s Church.

Miley už také prožila dvě koncertní turné, z nichž jedno bylo světovým. V roce 2011 rozjela své druhé velkolepé turné, které se jmenuje Gypsy Heart Tour. Toto turné zahrnovalo Jižní Ameriku, Austrálii a dokonce i Asii. Mladá zpěvačka je velmi oblíbenou osobou po celém světě a není nikdo, kdo by neznal, nebo neměla alespoň povědomí o roli, která ji vlastně proslavila, tedy o Hannah Montaně. O herečce se ví, že si jde tvrdě za svým a své kariéře by obětovala téměř cokoli. Odborníci i z toho důvodu tvrdí, že ji čeká velmi slibná kariéra a tím i zajímavý a pozoruhodný život.
Další články