Hledej hry
Uživatelský koutek
Dětské online hry
Nejhranější hry
Dětské tapety na plochu PC

Barbie Květiny Monster High My Little Pony One Direction Šmoulové Twilight sága

Nejlepší pohádky
Online hry
Baby Hazel Barbie hry Bubbleshooter hry Farma Makeover Monster High Papa Louie Solitaire Strategie Tanky Unity další hry »

Tower defense hry

Tower defense hry jsou v poslední době stále oblíbenějším druhem her. Jde o druh, na kterém snadno podlehnete závislosti při jejich hraní, jde o hry strategického typu. Většinou je cílem zničit a dostat se přes veškeré překážky, které vám stojí v cestě. Většina těchto her má různé typy věží a překážek, je proto zapotřebí uvažovat, hlavně strategicky. Na internetu v současnosti najdete velké množství těchto her, které se stávají stále oblíbenějšími. Spoustu z nich si jednoduše stáhnete a můžete se pustit do hraní.

Cílem je tedy snažit se zabránit a zastavit nepřátele. Různé věže, překážky i nepřátelé jsou na různých úrovních, s některými je snazší bojovat, s některými to jde obtížněji. Pokud se vám podaří nad nepřítelem zvítězit, jako odměnu získáváte bud peníze nebo body, které poté můžete využít například ke zvýšení objemu vašich peněz.

Samotný výběr a následné umístění osobních věží je jednou ze základních věcí této hry, je dobré pochopit strategii. Spousta her, jakými jsou například tzv. Tower defense hry, obsahuje takové nepřátele, u kterých je užití určité strategie přímo nezbytné, abyste jako hráči dosáhli maximální efektivity. Oproti tomu jiné verze těchto her, jako například tzv. Desktop Tower Defense, má zase jiná specifika. Některé verze těchto her propojují tyto dva druhy a typy her.

Tower defense hry se vyznačují strategií umístění statických hracích jednotek hráčem tak, aby byl co nejlépe schopen porazit svého nepřítele. Ve hře je určitý počet nepřátelských jednotek, míra, do které je hráč schopen kontrolovat a řídit samotnou hru, se taky liší hra od hry. V některých je kontrola hry snazší, v jiných zase hráč mnohdy není schopen dění hry až tak ovlivňovat.

Tower Defence hry nebo také někdy nazývané také Tower Defense games v současnosti patří mezi nový a ne okoukaný žánr oblíbených online her pro hráče, které jsou snadno dostupné na internetu. Tyto defenzivní hry jsou primárně postaveny na zdánlivě jednoduchém principu, kdy se v bludišti snažíte stavět obranné věže takovým způsobem, abyste byli schopni znemožnit postup nepřátelským jednotkám, které mají, jak je již obvyklé, za cíl zničit právě vaši základnu.

Další články