Hledej hry
Uživatelský koutek
Dětské online hry
Nejhranější hry
Dětské tapety na plochu PC

Barbie Květiny Monster High My Little Pony One Direction Šmoulové Twilight sága

Nejlepší pohádky
Online hry
Baby Hazel Barbie hry Bubbleshooter hry Farma Makeover Monster High Papa Louie Solitaire Strategie Tanky Unity další hry »

Znáš panenku Pucca?

Pucca je malá panenka pocházející z Jižní Korey, jedná se o tzv. animé, neboli animovaný seriál. Malá panenka s velkou hlavou si získala ihned po svém uvedení mnoho fanoušků a rozšířila se téměř do celého světa. Společnost The Walt Disney Company si vzala pod patronát tuto panenku a snažila se s ní prorazit v západním světě. Fanoušci se s Puccou mohli pravidelně setkávat v jejich dobrodružstvích na dětském televizním kanále Disney Channel, který vysílá téměř po celém světě. I čeští diváci si mohli užívat seriálu Pucca. V České republice se tento televizní kanál dříve nazýval Jetix, nyní již také Disney Channel.

Pokud budete poznat co vlastně Pucca je zač, rozhodně musíte sledovat každý díl seriálu. Jedná se o dceru majitele restaurace, a zároveň neteř majitelů, kteří vlastní továrnu na výrobu nudlí, z čehož vyplývá, že jídlo v seriálu hraje velmi významnou roli. Často se v seriálu objevují typické nudle s černou omáčkou zvané zazangmyun. Jsou to korejské nudle, ne čínské a Pucca by se mohla zbláznit, jen aby je mohla sníst. Nudle se dají konzumovat v tzv. Domě nudlí, který se nachází vysoko ve vesničce Sooga.

Jídlo se v příběhu objevuje poměrně často, ale samozřejmě neznamená hlavní linii story. Další výraznou postavou je ninja Garu, do kterého se Pucca zamilovala. Své milého všude pronásleduje a nenechá mu ani chvilku oddechu.

Pucca se se svým milým seznámila při jeho tréninku. Jak již bylo napsáno, je ninja. Pucca se snaží přesvědčit svého otce, který vlastní restaurace Guh-Ryong, aby otevřel novou restauraci právě v místě, kde její vyvolený ninja žije, aby mu mohla být co nejvíce nablízku. Pucca je svému milému neustále na blízku, ten mnohdy neví, jak by se před ní ukryl. Ona se jej snaží ale neustále překvapovat a využívá k tomu svého vtipu, nikoli síly.

Seriál se dostal téměř do celého světa, kde si našel své velké příznivce. Nejrozšířenější je právě doma v Asii, ale své fanoušky si našel i v Evropě, částečně v Severní, Střední, ale i Latinské Americe. Své místo si Pucca vydobyla na populárním televizním kanálu Disney Channel, který vysílá po téměř celém světě. V současné době je spoustu možností, jak si svůj oblíbený seriál užít i doma. Například prostřednictvím DVD přehrávačů nebo internetu. Pro milovníky četby je k dispozici i několik tištěných knih.

Pucca se snaží vydělávat i jinak, než jen na filmovém zpracování. Ono vlastně i její fanoušci si to sami žádají. Proto vznikla celá kolekce doprovodných předmětů, jako jsou psací potřeby, tašky, zápisníky a spousta dalších věcí. Dokonce existují i takové extrémy v podobě sladkostí Pucca. Tyto kousky se dají koupit v Brazílii i Izraeli.

Další články