Air Hostess online hra

DětskýKlub.cz » Hry pro dva » Air Hostess

sdílej hru
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

0%

Air Hostess

do oblíbených

Už jste někdy letěli letadlem? Jestli ano, jistě jste viděli letušky, popřípadě stevardy. Tito lidé nám pomáhají, abychom se při letu cítili pohodlně a v bezpečí, a na dlouhých trasách nám zajišťují dostatečný přísun jídla a tekutin. Doposud jste měli možnost vyzkoušet si pouze roli cestujícího. Ve hře Air Hostess, v překladu „Letuška“ se převtělíte do krásné letušky Niccey zaměstnané u letecké společnosti létající mezi Paříží, Římem, Madridem a Istanbulem.

Pokud jste někdy měli možnost ocitnout se na palubě letadla, nejspíše jste cestovali v turistické třídě. Letenky do této třídy jsou levné, ale nemáte tolik prostoru a takové luxusní služby. Nyní se ocitnete v první třídě, kam se dostanou jen ti movitější. Pro ty to představuje možnost dostat téměř vše, na co si vzpomenou. Pro vás, jako letušku, to bude ovšem znamenat nutnost pořádně se otáčet. Jednotliví pasažéři od vás budou požadovat různé služby. Protože byste toho v rukou asi moc neunesli, máte k dispozici šikovný vozíček, se kterým se širokými uličkami dá krásně dojet až k pasažérovi, a do kterého se vejde až šest různých věcí naráz. Nejprve bude trochu obtížnější se v sortimentu zorientovat, nabízíte toho opravdu hodně, ale stoprocentně se téměř okamžitě chytíte.

Podívejme se nyní, co od vás mohou cestující požadovat. Základem je určitě jídlo. Na dlouhé cestě člověku pořádně vyhládne a z dlouhé chvíle by si milý pasažér dal i něco dobrého. Na palubním menu je hodně položek, stačí si jen vybrat. Samozřejmě je nutné stále dodržovat pitný režim – nejlepší je to pomocí nealkoholických nápojů, máte však v nabídce i výborné šampaňské a červené víno pro labužníky. Jídlo a nápoje po vás budou pasažéři vyžadovat úplně nejčastěji. Nejsou to však jediné služby, které nabízíte. Při dlouhém letu se cestující budou pořádně nudit. Ještěže máte k dispozici spousty předmětů k zabavení pasažérů. Ti menší ocení hračky – pro děvčata zde máte plyšáka, pro chlapce krásný model vrtulníku. Nemalé procento lidské populace bohužel tvoří kuřáci. Pro ty silně kouřící je nepřekonatelným problémem vydržet celý let bez toho, aby si zapálili. Na palubě letadla je kouření zakázáno – už tak je zázrakem techniky, že je v takové výšce možné dýchat. Proto máte povinnost kouřícímu pasažérovi jeho jednání rychle zatrhnout. To samé platí i pro cestující, kteří by moc rádi telefonovali ze svých mobilů. Je obecně známo, že telefonovat se nesmí, protože signál by mohl rušit palubní přístroje.  

Jak už to tak v podobných hrách bývá, cestující letadla dokážou být pořádně netrpěliví a nepříjemní. Pokud jim nedodáte jimi žádanou věc co nejdříve, pořádně se naštvou a už nebudou jen tak něco chtít. A to by vás připravilo o body, které jsou v této hře důležité. Každý let trvá určitou dobu. V reálném čase by se jednalo o hodinu a více, vy máte na splnění úkolu dvě minuty a třicet vteřin reálného času. Pokud zdárně obsloužíte co nejvíce cestujících, splníte svůj úkol a postoupíte o úroveň výše. A jelikož majitel aerolinek chce udržovat mezi svými zaměstnanci dobrou náladu a perfektní morálku, budete kromě pocitu z dobře odvedené práce odměněna ještě drobným dárkem. Pokud chcete zjistit jakým, není nic jednoduššího, než si hru zapnout a vychutnat si ji až do samého konce!Zkus novou hru se zvířaty FREE ZOO!
hodnocení hry 100% velikost hry 1.2 MB datum vydání 14.07. 2013 počet spuštění 3122x
Zahraj si i jiné hry z kategorie "Hry pro dva"
Pacifier Warrior

Dvojice válečníků žila poklidně na planetě ve tvaru lahve od mléka. Jednoho dne se ale naše dvojice rozhodla, že se vydá na dobrodružnou výpravu, protože už je nebaví věčné nicnedělání a nuda. Nasedli proto do vesmírné lodi a dali se na cestu, která ale poměrně brzy skončila, protože jejich vesmírný koráb měl nehodu při přistávání. Vesmírná loď musí natankovat co nejvíce lahví s mlékem, které je z

Bomb It 6

Již šestý díl této bezva herní série Bomb it. Opět se dostaneš do bludiště, ve kterém budeš klást bomby a doufat, že s jejich pomocí zničíš své protivníky. Díl číslo 6 přináší několik vylepšení, to hlavní je však více zábavy a ještě více explozí.

Headsmashing FIFA World Cup 2014

Vezměte do ruky palici a ukažte fotbalovým hvězdám, co si o nich myslíte. Otestujte vaši rychlost a postřeh a s pěknou řádkou zbraní je majzněte po hlavě. Během časového limitu nesmíte trefit rozhodčího, jinak ztratíte body. Hra je vhodná pro dva hráče, ale vyzkoušet ji můžete i proti AI.

Double Edged

Klasických bojových her, v nichž musíte válčit tváří v tvář nepříteli se už v dnešní době tolik nevyrábí a autoři dávají přednost jiným typům her. Jednu ze zajímavých bitev a blízko jako za starých časů nabízí hra s názvem Double Edge. Dostanete se do oblasti, kde jste pronásledováni různými nepřáteli, kteří se za každou cenu snaží přijít vám na stopu a zničit vás jednou provždy. Hlavní hrdinové s

Tech and Magic

Jestli patříte mezi hráče, co si rádi užijí pořádnou dávku akce, rozhodně jděte do hry Tech and Magic. Takovou dávku adrenalinu totiž v online hře, která je navíc úplně zdarma, jen tak nezažijete. Celá hra se odehrává kdesi na vzdálené planetě, na které se schyluje k finálnímu boji mezi dvěma hlavními silami. Na jedné straně stojí věda reprezentovaná mocnými roboty, na straně druhé sta