Air Hostess online hra

DětskýKlub.cz » Hry pro dva » Air Hostess

sdílej hru
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

0%

Air Hostess

do oblíbených

Už jste někdy letěli letadlem? Jestli ano, jistě jste viděli letušky, popřípadě stevardy. Tito lidé nám pomáhají, abychom se při letu cítili pohodlně a v bezpečí, a na dlouhých trasách nám zajišťují dostatečný přísun jídla a tekutin. Doposud jste měli možnost vyzkoušet si pouze roli cestujícího. Ve hře Air Hostess, v překladu „Letuška“ se převtělíte do krásné letušky Niccey zaměstnané u letecké společnosti létající mezi Paříží, Římem, Madridem a Istanbulem.

Pokud jste někdy měli možnost ocitnout se na palubě letadla, nejspíše jste cestovali v turistické třídě. Letenky do této třídy jsou levné, ale nemáte tolik prostoru a takové luxusní služby. Nyní se ocitnete v první třídě, kam se dostanou jen ti movitější. Pro ty to představuje možnost dostat téměř vše, na co si vzpomenou. Pro vás, jako letušku, to bude ovšem znamenat nutnost pořádně se otáčet. Jednotliví pasažéři od vás budou požadovat různé služby. Protože byste toho v rukou asi moc neunesli, máte k dispozici šikovný vozíček, se kterým se širokými uličkami dá krásně dojet až k pasažérovi, a do kterého se vejde až šest různých věcí naráz. Nejprve bude trochu obtížnější se v sortimentu zorientovat, nabízíte toho opravdu hodně, ale stoprocentně se téměř okamžitě chytíte.

Podívejme se nyní, co od vás mohou cestující požadovat. Základem je určitě jídlo. Na dlouhé cestě člověku pořádně vyhládne a z dlouhé chvíle by si milý pasažér dal i něco dobrého. Na palubním menu je hodně položek, stačí si jen vybrat. Samozřejmě je nutné stále dodržovat pitný režim – nejlepší je to pomocí nealkoholických nápojů, máte však v nabídce i výborné šampaňské a červené víno pro labužníky. Jídlo a nápoje po vás budou pasažéři vyžadovat úplně nejčastěji. Nejsou to však jediné služby, které nabízíte. Při dlouhém letu se cestující budou pořádně nudit. Ještěže máte k dispozici spousty předmětů k zabavení pasažérů. Ti menší ocení hračky – pro děvčata zde máte plyšáka, pro chlapce krásný model vrtulníku. Nemalé procento lidské populace bohužel tvoří kuřáci. Pro ty silně kouřící je nepřekonatelným problémem vydržet celý let bez toho, aby si zapálili. Na palubě letadla je kouření zakázáno – už tak je zázrakem techniky, že je v takové výšce možné dýchat. Proto máte povinnost kouřícímu pasažérovi jeho jednání rychle zatrhnout. To samé platí i pro cestující, kteří by moc rádi telefonovali ze svých mobilů. Je obecně známo, že telefonovat se nesmí, protože signál by mohl rušit palubní přístroje.  

Jak už to tak v podobných hrách bývá, cestující letadla dokážou být pořádně netrpěliví a nepříjemní. Pokud jim nedodáte jimi žádanou věc co nejdříve, pořádně se naštvou a už nebudou jen tak něco chtít. A to by vás připravilo o body, které jsou v této hře důležité. Každý let trvá určitou dobu. V reálném čase by se jednalo o hodinu a více, vy máte na splnění úkolu dvě minuty a třicet vteřin reálného času. Pokud zdárně obsloužíte co nejvíce cestujících, splníte svůj úkol a postoupíte o úroveň výše. A jelikož majitel aerolinek chce udržovat mezi svými zaměstnanci dobrou náladu a perfektní morálku, budete kromě pocitu z dobře odvedené práce odměněna ještě drobným dárkem. Pokud chcete zjistit jakým, není nic jednoduššího, než si hru zapnout a vychutnat si ji až do samého konce!Zkus novou hru se zvířaty FREE ZOO!
hodnocení hry 100% velikost hry 1.2 MB datum vydání 14.07. 2013 počet spuštění 4419x
Zahraj si i jiné hry z kategorie "Hry pro dva"
Boys vs Girls

Před spuštěním hry Boys vs Girls si přečtete varování, protože autoři chtěli upozornit na to, že se jedná pouze o hru a nesmíte nic z toho, co uvidíte, dělat v reálném světě. Jedná se o parodii na klasické hry pro chlapce a dívky. Boj mezi kluky a holkami patří mezi odvěké lidské soupeření od mladého věku. V této hře se konflikt už opravdu hodně vyhrotil a na začátku si musíte zvolit svou stranu

Headsmashing FIFA World Cup 2014

Vezměte do ruky palici a ukažte fotbalovým hvězdám, co si o nich myslíte. Otestujte vaši rychlost a postřeh a s pěknou řádkou zbraní je majzněte po hlavě. Během časového limitu nesmíte trefit rozhodčího, jinak ztratíte body. Hra je vhodná pro dva hráče, ale vyzkoušet ji můžete i proti AI.

Hot Blood Boxing

Box patří mezi ještě poměrně oblíbené sportovní disciplíny, kde se proti sobě zpravidla staví dvojice silných bojovníků ve velkých rukavicích a snaží se porazit jeden druhého. I na filmovém plátně se objevilo několik boxerů, tím pravděpodobně nejznámějším se stal Rocky Balboa. A pokud vás jeho příběh inspiroval, určitě si budete chtít vyzkoušet box v nějaké počítačové hře. Andy Law z BBPlayer.net

Mr and Mrs Tart

Online plošinovka pro dva hráče, to je prima hra Mr and Mrs Tart. S oblíbenou postavičkou panem Tartem jste se už na našem herním webu setkali, tentokrát je tu zpět se svojí ženou. Vydejte se s nimi na skákačkovou cestu, ale pozor na zombíky, kteří vám chtějí tak trochu ublížit a překazit vaše snažení.

Double Edged

Klasických bojových her, v nichž musíte válčit tváří v tvář nepříteli se už v dnešní době tolik nevyrábí a autoři dávají přednost jiným typům her. Jednu ze zajímavých bitev a blízko jako za starých časů nabízí hra s názvem Double Edge. Dostanete se do oblasti, kde jste pronásledováni různými nepřáteli, kteří se za každou cenu snaží přijít vám na stopu a zničit vás jednou provždy. Hlavní hrdinové s