Boys vs Girls online hra

DětskýKlub.cz » Hry pro dva » Boys vs Girls

sdílej hru
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

0%

Boys vs Girls

do oblíbených

Před spuštěním hry Boys vs Girls si přečtete varování, protože autoři chtěli upozornit na to, že se jedná pouze o hru a nesmíte nic z toho, co uvidíte, dělat v reálném světě. Jedná se o parodii na klasické hry pro chlapce a dívky. Boj mezi kluky a holkami patří mezi odvěké lidské soupeření od mladého věku. V této hře se konflikt už opravdu hodně vyhrotil a na začátku si musíte zvolit svou stranu. Poté se již klidně vydáte do boje.

Volba strany konfliktu má vliv kosmetický a také si přečtete různé varianty příběhu. V chlapecké verzi se postavíte dívkám, které chtějí obsadit mužský svět. Musíte po nich střílet ze zbraně a dávat si pozor na jejich nejlepší a nejodolnější válečnice. Dávejte si též pozor na dívčí kouzlo, které vás sice nezraní, ale pokud se necháte trefit příliš mnohokrát, můžete skončit opravdu špatně. Ze strany dívek to zase vidíte tak, jako že chlapci jsou příliš hrubí a násilní. Chtějí na vás zaútočit a není tedy vůbec jiná možnost, než se jim postavit s magickou hůlkou. Před samotnou dobrodružnou výpravou se podíváte na ovládání a můžete vzít osud světa do vlastních rukou. Po spuštění hry se ocitnete v pěkném světě a musíte likvidovat všechny nepřátele. Dívky proměňují kluky ve velké plyšové medvídky. V levém horním rohu najdete počet životů, které ještě máte k dispozici. Občas můžete získat i bonusy. Z nebe totiž padají krabice, z nichž na vás vypadnou náboje do zbraně nebo magické hůlky, extra život nebo snížení nepříjemného stavu. Ukazatel najdete ve spodní části a nesmíte dopustit, aby se naplnil, jinak prohrajete. Jakmile narazíte na konec úrovně, dávejte si pozor, protože hlavní boss je opravdu nebezpečný. Po jeho poražení ho musíte ještě dodělat. Jedná se o speciální minihru, kdy chlapci píšou na klávesnici a musí se trefovat do místa, kde bude vhodné písmeno napsat. Dívky se snaží chlapce zesměšnit a převléknout ho. Musí se pokusit zkombinovat nejlepší možnosti v předem stanoveném časovém limitu. Za správně provedenou bonusovou hru dostanete bonusové body.

Celkově ve hře najdete šest úrovní za každé pohlaví, což není zase úplně málo. Hra se ovládá kombinovaně klávesnicí a myší. Klávesnicí provádíte běžný pohyb, zatímco myší míříte na nepřátelské postavy a střílíte. Graficky hra nevypadá nějak zázračně, ale žádná hrůza to také není. Hlavní postavička se pohybuje po pěkném světě, kde se nachází celá řada zajímavých předmětů. Během hraní posloucháte příjemnou hudbu, která krásně dokresluje celou atmosféru hry. Jakmile vystřílíte úplně poslední náboje, máte velký problém, protože se může stát, že další už nepřiletí a budete muset začít znovu, jelikož nepřátelé prostě sami od sebe nezemřou. Úroveň umělé inteligence není nikterak závratná a soupeřovi bojovníci na vás chodí úplně stejně. Obtížnost se postupem času lehce navyšuje. Narazíte na několik druhů nepřátel, kdy bossové patří mezi ty nejlepší. Verdikt tedy je takový, že hra s názvem Boys vs. Girls patří mezi zajímavé pokusy a rozhodně stojí za vyzkoušení. Myšlenka na příběh patří mezi ty originálnější a nikde se s ním příliš nesetkáte. Pokud tedy nemáte čím právě zabavit, můžete si vyzkoušet zničit opačné pohlaví.

 Zkus novou hru se zvířaty FREE ZOO!
hodnocení hry 88% velikost hry 2.5 MB datum vydání 24.02. 2014 počet spuštění 5422x
Zahraj si i jiné hry z kategorie "Hry pro dva"
Pacifier Warrior

Dvojice válečníků žila poklidně na planetě ve tvaru lahve od mléka. Jednoho dne se ale naše dvojice rozhodla, že se vydá na dobrodružnou výpravu, protože už je nebaví věčné nicnedělání a nuda. Nasedli proto do vesmírné lodi a dali se na cestu, která ale poměrně brzy skončila, protože jejich vesmírný koráb měl nehodu při přistávání. Vesmírná loď musí natankovat co nejvíce lahví s mlékem, které je z

8 bit Dash

8 bit dash je hopsačka pro jednoho nebo dva hráče. Musíte se za pomocí pouze dvou tlačítek pokusit dostat z místa startu na co nejdelší možné místo, které bude před vámi. Vyhrává samozřejmě ten, který se v této hře dostane nejdále. Tak hodně štěstí!!

Bomb It 6

Již šestý díl této bezva herní série Bomb it. Opět se dostaneš do bludiště, ve kterém budeš klást bomby a doufat, že s jejich pomocí zničíš své protivníky. Díl číslo 6 přináší několik vylepšení, to hlavní je však více zábavy a ještě více explozí.

Tech and Magic

Jestli patříte mezi hráče, co si rádi užijí pořádnou dávku akce, rozhodně jděte do hry Tech and Magic. Takovou dávku adrenalinu totiž v online hře, která je navíc úplně zdarma, jen tak nezažijete. Celá hra se odehrává kdesi na vzdálené planetě, na které se schyluje k finálnímu boji mezi dvěma hlavními silami. Na jedné straně stojí věda reprezentovaná mocnými roboty, na straně druhé sta

Hot Blood Boxing

Box patří mezi ještě poměrně oblíbené sportovní disciplíny, kde se proti sobě zpravidla staví dvojice silných bojovníků ve velkých rukavicích a snaží se porazit jeden druhého. I na filmovém plátně se objevilo několik boxerů, tím pravděpodobně nejznámějším se stal Rocky Balboa. A pokud vás jeho příběh inspiroval, určitě si budete chtít vyzkoušet box v nějaké počítačové hře. Andy Law z BBPlayer.net

Headsmashing FIFA World Cup 2014

Vezměte do ruky palici a ukažte fotbalovým hvězdám, co si o nich myslíte. Otestujte vaši rychlost a postřeh a s pěknou řádkou zbraní je majzněte po hlavě. Během časového limitu nesmíte trefit rozhodčího, jinak ztratíte body. Hra je vhodná pro dva hráče, ale vyzkoušet ji můžete i proti AI.