Double Edged online hra

DětskýKlub.cz » Hry pro dva » Double Edged

sdílej hru
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

0%

Double Edged

do oblíbených

Klasických bojových her, v nichž musíte válčit tváří v tvář nepříteli se už v dnešní době tolik nevyrábí a autoři dávají přednost jiným typům her. Jednu ze zajímavých bitev a blízko jako za starých časů nabízí hra s názvem Double Edge. Dostanete se do oblasti, kde jste pronásledováni různými nepřáteli, kteří se za každou cenu snaží přijít vám na stopu a zničit vás jednou provždy. Hlavní hrdinové se snaží procestovat všechny prokleté země, aby našli temnou svatyni krále Kedorlaomera, kterého potřebují porazit, jelikož se jedná o nemrtvého šílence. My se na hru podíváme detailněji a zkusíme vám přiblížit, jak se hraje a jestli splňuje naše představy o kvalitní a moderní počítačové hře. Na závěr z nás dostanete doporučení, jestli se do světa Double Edge vydat, nebo raději zvolit jiný kousek.

Hned na začátku si musíte vybrat, jestli chcete hrát za tvrdého válečníka, kterému se neřekne jinak než Sky Hawk, nebo si zvolíte sympatickou lučištnici Saru Rose. Kdyby vám jedna ovládaná postavička přišla jako málo, můžete se s někým domluvit a zahrát si ve dvojici na jednom počítači proti umělé inteligenci. Obě postavičky se ovládají buď pouze za pomoci klávesnice, nebo ještě můžete využít myši. Pokud hrajete sami, pak pro pohyb využijete směrové šipky a k útoku využijete levé tlačítko myši, klávesu Enter nebo nulu na numerické klávesnici. V případě hry ve dvou hráčích samozřejmě dostane druhá postavička jiné nadefinované klávesy, aby se vzájemně netloukly jednotlivé pokyny. Při útoku si postavička sama zvolí, jaký typ úderu by mohl být ten nejlepší. Před startem hry si též nastavujete, jestli chcete vidět krev, což se dá vypnout. Ihned po výběru postav se ocitnete na bitevním poli, kde už si vás nachází první nemrtvé příšery. Ty musíte všechny porazit, abyste mohli pokračovat do další fáze hry. V první misi narazíte jen na obyčejné nemrtvé, ale postupem času už se proti vám postaví mnohem silnější protivníci. Až úroveň dokončíte, dostanete možnost upravit si schopnosti, což znatelně ovlivňuje další mise. Nad hlavou hlavního hrdiny uvidíte zelenou čáru, která s každým zraněním o něco zčervená. Nesmíte tedy dopustit, aby nepřátelé hrdinu příliš mlátili, jinak by váš hrdina mohl zemřít. Velice zajímavě je zpracované zlepšování hrdiny, kdy bod dostanete pokaždé, když se posunete do další fáze hry. Za každou z nabízených postaviček se hraje trochu jinak, což ve výsledku může znamenat, že si hru vyzkoušíte zahrát za oba typy postav.

Již při volbě hlavního hrdiny se setkáte s prvními tóny hudebního doprovodu, který zní celkem zajímavě a podporuje napínavou atmosféru celé hry. Po vizuální stránce se nijak zásadně těšit nemusíte, protože žádné perfektní detaily do hry autoři nevložili. V podstatě se nacházíte pořád na stejném místě, jen musíte pokaždé porazit všechny nepřátele. Všude v okolí se budou povalovat mrtvoly nepřátel a vytékající krev. Nepřátel existuje několik typů a postupně se mění a objevují se jiní. Nepřátelé neoplývají zrovna vysokou inteligencí, čehož můžete v boji jistě využít ve svůj prospěch. Obtížnost není nastavena na příliš velkou, takže se v pohodě můžete propracovat až na konec hry. Celkově se jedná o zajímavě zpracovanou bojovou hru, kde se snažíte postavit zlu a zvrátit osud světa k dobru. Za vyzkoušení hra Double Edge určitě stojí a trochu času do ní věnovaného není chybou.Zkus novou hru se zvířaty FREE ZOO!
hodnocení hry 88% velikost hry 0.05 MB datum vydání 01.08. 2013 počet spuštění 4254x
Zahraj si i jiné hry z kategorie "Hry pro dva"
Air Hostess

Už jste někdy letěli letadlem? Jestli ano, jistě jste viděli letušky, popřípadě stevardy. Tito lidé nám pomáhají, abychom se při letu cítili pohodlně a v bezpečí, a na dlouhých trasách nám zajišťují dostatečný přísun jídla a tekutin. Doposud jste měli možnost vyzkoušet si pouze roli cestujícího. Ve hře Air Hostess, v překladu „Letuška“ se převtělíte do krásné letušky Niccey zaměstnané u let

Hot Blood Boxing

Box patří mezi ještě poměrně oblíbené sportovní disciplíny, kde se proti sobě zpravidla staví dvojice silných bojovníků ve velkých rukavicích a snaží se porazit jeden druhého. I na filmovém plátně se objevilo několik boxerů, tím pravděpodobně nejznámějším se stal Rocky Balboa. A pokud vás jeho příběh inspiroval, určitě si budete chtít vyzkoušet box v nějaké počítačové hře. Andy Law z BBPlayer.net

Headsmashing FIFA World Cup 2014

Vezměte do ruky palici a ukažte fotbalovým hvězdám, co si o nich myslíte. Otestujte vaši rychlost a postřeh a s pěknou řádkou zbraní je majzněte po hlavě. Během časového limitu nesmíte trefit rozhodčího, jinak ztratíte body. Hra je vhodná pro dva hráče, ale vyzkoušet ji můžete i proti AI.

Pacifier Warrior

Dvojice válečníků žila poklidně na planetě ve tvaru lahve od mléka. Jednoho dne se ale naše dvojice rozhodla, že se vydá na dobrodružnou výpravu, protože už je nebaví věčné nicnedělání a nuda. Nasedli proto do vesmírné lodi a dali se na cestu, která ale poměrně brzy skončila, protože jejich vesmírný koráb měl nehodu při přistávání. Vesmírná loď musí natankovat co nejvíce lahví s mlékem, které je z

Bomb It 6

Již šestý díl této bezva herní série Bomb it. Opět se dostaneš do bludiště, ve kterém budeš klást bomby a doufat, že s jejich pomocí zničíš své protivníky. Díl číslo 6 přináší několik vylepšení, to hlavní je však více zábavy a ještě více explozí.