Hot Blood Boxing online hra

DětskýKlub.cz » Hry pro dva » Hot Blood Boxing

sdílej hru
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

0%

Hot Blood Boxing

do oblíbených

Box patří mezi ještě poměrně oblíbené sportovní disciplíny, kde se proti sobě zpravidla staví dvojice silných bojovníků ve velkých rukavicích a snaží se porazit jeden druhého. I na filmovém plátně se objevilo několik boxerů, tím pravděpodobně nejznámějším se stal Rocky Balboa. A pokud vás jeho příběh inspiroval, určitě si budete chtít vyzkoušet box v nějaké počítačové hře. Andy Law z BBPlayer.net a CrazyFlasher.com vytvořil hru s názvem Hot Blood Boxing. My se na následujících pár řádcích pokusíme zhodnotit, jestli se jedná o zajímavou hru, nebo zda zmizí v propadlišti dějin a neštěkne po ní pes.

Ještě před začátkem boxerského souboje máte možnost si vybrat, jestli se postavíte proti počítačem řízenému oponentovi nebo se domluvíte s někým z reálných lidí a dáte si boj na jedné klávesnici proti sobě. V případě boje proti počítači si můžete nastavit kvalitu protivníka - volit lze mezi klasickou trojicí Easy, Normal a Hard. Po spuštění se objevíte v ringu a musíte svého soupeře rozdrtit. Pokud hrajete proti počítači, automaticky se na vás vrhne a pokusí se vás zasypat spoustou tvrdých direktů. Braňte se, útočte a nenechte se zaskočit. Každá postavička má ukazatel životní síly a po jejím vyprchání padne na zem a prohrává souboj. Největší zajímavostí tedy může být souboj s živým oponentem na jedné klávesnici, protože jinak hra za moc nestojí. Vybírat si nemůžete ani vlastní postavičku boxera, prostě dostanete jednoho přiděleného a druhého dostane soupeř. Určitě mohl autor do hry vložit více zajímavých okamžiků, kdyby přidal třeba různé vlastnosti pro několik boxerů. Obtížnost je nastavena ještě celkem slušně a na nejvyšší obtížnost bude soupeř opravdu těžko překonatelný, ale o tom už se přesvědčte sami, pokud se tedy odhodláte a hru spustíte.

Kompletní ovládání si můžete nastudovat ještě před samotným začátkem boje a vřele to doporučujeme, jinak budete bloudit po klávesnici a hledat správné klávesy, které by nějak reagovaly. Z předešlého je tedy zřejmé, že boxera ovládáte jen a pouze na klávesnici, což je v tomto případě ještě poměrně dobré. Jelikož se dá hrát ve dvou lidech, má nastavené klávesy i druhý hráč. Bohužel není možné klávesy nakonfigurovat podle vlastních představ, což pro někoho může představovat určitý problém, ale časem se dá na ovládání zvyknout, protože se jedná jen o několik kláves. Celou dobu v menu hraje hudba. Neustále dokola posloucháte stejné tóny, více jich autor do hry nepřidal. Jiné tóny ale zazní během samotného pobytu v ringu a při každém úderu slyšíte nadšený dav, který fandí chvíli tomu boxerovi a chvíli zase druhému. Vizuálně se též nejedná o žádný koncert, postavičky vypadají směšně a diváci se tváří, jako kdyby se právě nacházeli na vystoupení rockové kapely a ne na boxerském klání. Nejlépe graficky zpracované tedy je samotné kolbiště, kde se tvrdý zápas odehrává. Velkou nevýhodou je, že v podstatě jediné, co ve hře Hot Blood Boxing uděláte, bude pár ran a konec. Nic víc totiž hra nenabízí a je to určitě škoda. Box by se dal ztvárnit mnoha lepšími způsoby a celkový dojem tedy hra zanechává opravdu mizerný, což je škoda. Potenciál rozhodně nebyl naplněn a určitě najdete spousty lepších boxerských her.Zkus novou hru se zvířaty FREE ZOO!
hodnocení hry 62% velikost hry 0.5 MB datum vydání 03.03. 2014 počet spuštění 4818x
Zahraj si i jiné hry z kategorie "Hry pro dva"
Double Edged

Klasických bojových her, v nichž musíte válčit tváří v tvář nepříteli se už v dnešní době tolik nevyrábí a autoři dávají přednost jiným typům her. Jednu ze zajímavých bitev a blízko jako za starých časů nabízí hra s názvem Double Edge. Dostanete se do oblasti, kde jste pronásledováni různými nepřáteli, kteří se za každou cenu snaží přijít vám na stopu a zničit vás jednou provždy. Hlavní hrdinové s

Mr and Mrs Tart

Online plošinovka pro dva hráče, to je prima hra Mr and Mrs Tart. S oblíbenou postavičkou panem Tartem jste se už na našem herním webu setkali, tentokrát je tu zpět se svojí ženou. Vydejte se s nimi na skákačkovou cestu, ale pozor na zombíky, kteří vám chtějí tak trochu ublížit a překazit vaše snažení.

Air Hostess

Už jste někdy letěli letadlem? Jestli ano, jistě jste viděli letušky, popřípadě stevardy. Tito lidé nám pomáhají, abychom se při letu cítili pohodlně a v bezpečí, a na dlouhých trasách nám zajišťují dostatečný přísun jídla a tekutin. Doposud jste měli možnost vyzkoušet si pouze roli cestujícího. Ve hře Air Hostess, v překladu „Letuška“ se převtělíte do krásné letušky Niccey zaměstnané u let

Headsmashing FIFA World Cup 2014

Vezměte do ruky palici a ukažte fotbalovým hvězdám, co si o nich myslíte. Otestujte vaši rychlost a postřeh a s pěknou řádkou zbraní je majzněte po hlavě. Během časového limitu nesmíte trefit rozhodčího, jinak ztratíte body. Hra je vhodná pro dva hráče, ale vyzkoušet ji můžete i proti AI.

Tech and Magic

Jestli patříte mezi hráče, co si rádi užijí pořádnou dávku akce, rozhodně jděte do hry Tech and Magic. Takovou dávku adrenalinu totiž v online hře, která je navíc úplně zdarma, jen tak nezažijete. Celá hra se odehrává kdesi na vzdálené planetě, na které se schyluje k finálnímu boji mezi dvěma hlavními silami. Na jedné straně stojí věda reprezentovaná mocnými roboty, na straně druhé sta