Tech and Magic online hra

DětskýKlub.cz » Hry pro dva » Tech and Magic

sdílej hru
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

0%

Tech and Magic

do oblíbených

Jestli patříte mezi hráče, co si rádi užijí pořádnou dávku akce, rozhodně jděte do hry Tech and Magic. Takovou dávku adrenalinu totiž v online hře, která je navíc úplně zdarma, jen tak nezažijete. Celá hra se odehrává kdesi na vzdálené planetě, na které se schyluje k finálnímu boji mezi dvěma hlavními silami. Na jedné straně stojí věda reprezentovaná mocnými roboty, na straně druhé stará dobrá magie. Už po staletí panuje mezi vědci a mágy napětí, které vyvrcholilo právě teď. Věda vyhlásila magii válku a hodlá ji nechat zmizet v propadlišti dějin.

Vy stanete na straně magie. Ovládnete hlavního hrdinu, kterým je tajemný mág ve fialovém hávu. Je jedním z posledních mocných čarodějů vládnoucích prastarou magií, která je koncentrovaná v zářivém krystalu na špičce jeho magické hole. Čaroděj sídlí na hradě, který je obklopený pevnými hradbami a přístup do něj znemožňuje nepovolaným osobám ještě pevnější brána. Dřevo použité na stavbu je chráněné magií, proto pro roboty není snadné se sem jen tak dostat, což je doposud od invaze odrazovalo. Teď je strachu konec a na čarodějův hrad se řítí obrovská armáda plechových oblud naprogramovaných k jedinému účelu – zabíjet a ničit. Mágovi nezbývá nic jiného, než společně se svojí magickou holí stanout na hradbách a pokusit se ubránit jednu z posledních magických bašt.

Roboti mají v plánu zaútočit na váš hrad v několika vlnách. Od východu se k vám začnou hrnout nebezpečné stroje, které musíte paprskem magie zlikvidovat dřív, než se dostanou až k bráně, kterou začnou okamžitě systematicky ničit. Nejprve jsou vyslány jednoduché stroje, které není zas tak těžké proměnit v prach. Později už začnou přibývat čím dál silnější bojové jednotky, které budou útočit i ze vzduchu. 

Na ty už obyčejný světelný paprsek nestačí. Naštěstí máte v rukávu magické formule, které v sobě skrývají sílu mnohem většího kalibru. Jakmile vás začne velký počet dotírajících robotů udolávat, můžete vyvolat ničivou moc blesku, ohně, ledu, nebo lze také seslat štít. Tyto schopnosti nemáte k dispozici hned od začátku, ale musíte si je postupně dokupovat. Za zabití každého nepřátelského stroje získáte určitý počet smaragdů, kterými se v této zemi platí. Čím vyšší má robot úroveň, tím víc smaragdů získáte. Pravé bohatství se dá získat za kombo zabití, to znamená zabití vícero nepřátel naráz. Kromě formulí lze vylepšit i obranu hradu, schopnosti čaroděje a energii, která je zapotřebí k vyslání formule.

Útok bude trvat osmnáct dlouhých dní. Abyste hrad ubránili před dobitím, musíte vydržet až do konce. Naštěstí si můžete každý den zopakovat tolikrát, kolikrát jen budete chtít. Nezapomeňte si průběžně hlídat poškození hradeb a magickou energii. Čím nižší jsou hodnoty, tím hůř pro vás.

Tech and Magic je hra plná akce, napětí a adrenalinu. Jednoduše si ji zamilujete na první pohled. Díky stále se zvyšujícímu počtu nepřátel se nebudete ani na chvilku nudit. Občas si budete přát, aby hra trochu zvolnila tempo, které je místy opravdu vražedné. Věda je sice také fajn, ale v této hře ji nenechte zvítězit! Magie nesmí zmizet ze světa, proto seberte veškerou sílu a braňte ji zuby nehty!Zkus novou hru se zvířaty FREE ZOO!
hodnocení hry 74% velikost hry 7.43 MB datum vydání 01.09. 2013 počet spuštění 4078x
Zahraj si i jiné hry z kategorie "Hry pro dva"
Double Edged

Klasických bojových her, v nichž musíte válčit tváří v tvář nepříteli se už v dnešní době tolik nevyrábí a autoři dávají přednost jiným typům her. Jednu ze zajímavých bitev a blízko jako za starých časů nabízí hra s názvem Double Edge. Dostanete se do oblasti, kde jste pronásledováni různými nepřáteli, kteří se za každou cenu snaží přijít vám na stopu a zničit vás jednou provždy. Hlavní hrdinové s

8 bit Dash

8 bit dash je hopsačka pro jednoho nebo dva hráče. Musíte se za pomocí pouze dvou tlačítek pokusit dostat z místa startu na co nejdelší možné místo, které bude před vámi. Vyhrává samozřejmě ten, který se v této hře dostane nejdále. Tak hodně štěstí!!

Pacifier Warrior

Dvojice válečníků žila poklidně na planetě ve tvaru lahve od mléka. Jednoho dne se ale naše dvojice rozhodla, že se vydá na dobrodružnou výpravu, protože už je nebaví věčné nicnedělání a nuda. Nasedli proto do vesmírné lodi a dali se na cestu, která ale poměrně brzy skončila, protože jejich vesmírný koráb měl nehodu při přistávání. Vesmírná loď musí natankovat co nejvíce lahví s mlékem, které je z

Air Hostess

Už jste někdy letěli letadlem? Jestli ano, jistě jste viděli letušky, popřípadě stevardy. Tito lidé nám pomáhají, abychom se při letu cítili pohodlně a v bezpečí, a na dlouhých trasách nám zajišťují dostatečný přísun jídla a tekutin. Doposud jste měli možnost vyzkoušet si pouze roli cestujícího. Ve hře Air Hostess, v překladu „Letuška“ se převtělíte do krásné letušky Niccey zaměstnané u let

Hot Blood Boxing

Box patří mezi ještě poměrně oblíbené sportovní disciplíny, kde se proti sobě zpravidla staví dvojice silných bojovníků ve velkých rukavicích a snaží se porazit jeden druhého. I na filmovém plátně se objevilo několik boxerů, tím pravděpodobně nejznámějším se stal Rocky Balboa. A pokud vás jeho příběh inspiroval, určitě si budete chtít vyzkoušet box v nějaké počítačové hře. Andy Law z BBPlayer.net

Bomb It 6

Již šestý díl této bezva herní série Bomb it. Opět se dostaneš do bludiště, ve kterém budeš klást bomby a doufat, že s jejich pomocí zničíš své protivníky. Díl číslo 6 přináší několik vylepšení, to hlavní je však více zábavy a ještě více explozí.